Darmowa wysyłka i zwrot
Zwroty do 30 dni
Infolinia 24/7
PolskiAngielski
+48 576 947 566
Zaloguj się
Schowek0
Strona główna » O firmie

O firmie

Jesteśmy firmą zajmującą się internetową sprzedażą produktów branży Elektronicznej od 2016 roku.  Naszymi głównymi atutami są: doświadczenie oraz profesjonalizm. Sprzedawany przez nas asortyment cechuje najwyższa jakość przy zachowaniu bardzo atrakcyjnych cen. O najwyższej jakości obsługi świadczą tysiące pozytywnych komentarzy pozostawiane przez zadowolonych Klientów. Sklep internetowy JABKO.EU jest własnością JABKO.EU Witalij Grynczyszyn z siedzibą w  Opolu, ul.Oleska 83/4.

Dane do przelewu: Numer konta  05 2530 0008 2076 1030 6698 0001 (w tytule przelewu proszę podać login z Allegro/swój adres e-mail) Pozostałe informacje 

1. Realizacja i wysyłka zamówień 

1.1 Zamówienia można składać każdego dnia o dowolnej porze. 

1.2 Realizacja zamówień rozpoczyna się następnego dnia roboczego w godzinach pracy biura obsługi klienta.   

1.3 Wysyłka towaru następuje w terminie wskazanym w ofercie.  

 1.4 Wysyłka zamówień z piątku, soboty oraz niedzieli następuję w poniedziałek, z wyjątkiem ofert  w których czas wysyłki przekracza 24h. 

 1.5 Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej INPOST,  Paczkomaty inPost.  

  

2. Regulamin aukcji  

1. Nie ma możliwości odbioru osobistego zakupionych przedmiotów.   

2. Zdjęcia produktów są poglądowe i mogą się różnić w zależności od partii towaru, jak również w przypadku zmian szat graficznych, które wprowadza producent.   

3. Ceny towarów są cenami brutto tzn. zawierają podatek VAT 23%.    

4. Dostawa produktów zakupionych w ramach aukcji na portalu aukcyjnym allegro.pl realizowana jest wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.  

5. Na wpłatę lub informację o wysyłce za pobraniem czekamy maksymalnie 14 dni. Następnie rozpoczynamy procedurę anulowania transakcji i ubiegania się zwrotu prowizji od serwisu allegro.pl  

 6. W przypadku nieodebrania przesyłki nadanej za pobraniem klient obciążony zostaje kosztami nadania (17zł) oraz zwrotu paczki do nadawcy (17zł). W przypadku nieuregulowania powstałych po stronie adresata kosztów wszczęte zostanie postępowanie egzekucyjne.  

 7. W razie niezadowolenia z naszych usług lub zakupionych produktów - przed wystawieniem oceny negatywnej - serdecznie prosimy o kontakt. Każdy problem zawsze staramy się rozwiązać jak najkorzystniej dla Klienta.  

3. Dowód sprzedaży  Dane do faktury VAT prosimu podawać w odpowiednich polach formularza opcji dostawy. Podanie danych w sekcji "wiadomość dla sprzedającego" opóźni realizację zamówienia. W ramach jednego zamówienia nie ma możliwości rozdzielenia dokumentu zakupu na fakturę i paragon. Do jednego zamówienia wystawiamy jeden dokument na całość zakupów tj. paragon lub faktura.  5. Wiadomość do sprzedającego   Z powodu pełnej automatyzacji procesu realizacji zamówienia wiadomości do sprzedającego typu "proszę o fakturę", "proszę o szybką wysyłkę" itp. mogą wydłużyć czas realizacji zamówienia. 


Przejdź do strony głównej