Darmowa wysyłka i zwrot
Zwroty do 30 dni
Infolinia 24/7
PolskiAngielski
+48 576 947 566
Zaloguj się
Schowek0
Strona główna » Regulamin

Regulamin

Ogólne

1. Obsługa naszego sklepu dołoży wszelkich starań, aby kupujący był zadowolony z dokonanego zakupu.
2. W przypadku wszelkich problemów należy kontaktować się przez formularz kontaktowy na naszej stronie (zakładka Kontakt).
3. W przypadku braku odpowiedzi na wysłaną wiadomość w ciągu 24h, należy ponownie wysłać wiadomość .
4. Potwierdzenia wpłat dokonanych bezpośrednio na konto bankowe muszą być wysłane ze strony banku w formie pliku PDF.
5. W przypadku nieotrzymania zamówionego produktu w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty prosimy o niezwłoczny kontakt.
6. Na wszystkie tytuły z naszego sklepu udzielamy gwarancji na okres 3 miesięcy (wyjątkiem są sytuacje, kiedy inny okres gwarancji jest podany w opisie produktu).
7. Otrzymany klucz należy aktywować w ciągu 3 miesięcy od otrzymania zrealizowanego zamówienia.
8. Aktywowane, zablokowane, unieważnione klucze nie podlegają zwrotom.

Zamówienia

9. Towary oferowane w jabko.eu należy zamawiać za pomocą formularza z koszykiem zakupów umieszczonego na stronie www.
10. Wypełnienie i przesłanie przez Klienta formularza zamówienia stanowi złożenie firmie jabko.eu oferty zakupu w rozumieniu prawa kodeksu cywilnego.
11. Każdy klient powinien się zarejestrować, podając swoje dane osobowe, adresowe, nr telefonu i przede wszystkim adres e-mail.
12. Nie rozpatrujemy źle złożonych zamówień lub zamówień od klientów którzy nie podali swoich pełnych danych osobowych. Takie zamowienia będą anulowane.
13. Zamówienia są realizowane w tym samym dniu, jednak zastrzegamy sobie prawo do realizacji w przeciągu maksymalnie 72 godzin.
14. Zamówienia złożone poprzez sklep internetowy można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone poza sklepem internetowym będą rozpatrywane w dni robocze i soboty do godz. 14.00, zamówienia złożone poza sklepem internetowym w niedziele i święta rozpatrywane będą następnego dnia roboczego.
15. Zamówienia niepotwierdzone w ciągu pięciu dni roboczych (np. nasz pracownik nie może dodzwonić się do klienta, klient nie odpowiada na e-mail'e) nie będą realizowane oraz przyjmują status Anulowane.
16. Ceny wszystkich towarów oferowanych w sklepie są podane w złotych polskich oraz w euro.
17. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży.
18. Zamówienie ralizowane jest automatycznie poprzez system zarządzający, natychmiast po odnotowaniu wpłaty lub do 2 dni roboczych na zamówienia złożone poza sklepem internetowym. Kody do gier wysyłane są drogą elektroniczną na adres e-mail. Nie pobieramy żadnych kosztów za wysyłkę towaru.
19. Z zakupionego towaru w naszym sklepie można zrezygnować (odstąpić od zawarcia umowy kupna-sprzedaży) w ciągu 14 dni od dnia złożenia zamówienia bez podania przyczyny. Można tego dokonać tylko i wyłącznie przed dokonaniem opłaty za zamówienie.
20. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia lub zmiany cen nasz pracownik niezwłocznie skontaktuje się z Państwem i powiadomi o tym fakcie.

Reklamacje

21. Wszystkie reklamacje rozpatrujemy w czasie 72 godzin, prosimy o przesłanie numeru zamówienia, otrzymanej wiadomości i klucza do gry lub programu na adres reklamacje [at] e-key.eu
22. Obsługa sklepu ma prawo poprosić o dane dostępowe do konta platformy cyfrowej dystrybucji lub o zdalny dostęp przez Teamviewer w przypadku skomplikowanych problemów lub niemożliwości zweryfikowania ich bez dostępu do komputera kupującego.
23. Problemy sprzętowe uniemożliwiające korzystanie z gry oraz błędy znajdujące się w grze nie są podstawą reklamacji i zwrotu. Zmiany w grach po jej wydaniu (takie jak dodanie opcji lub ich usunięcie) są niezależne od nas i wszelkie problemy z tym związane należy zgłaszać producentowi gry lub wsparciu platformy, na której gra została aktywowana. Opisy sprzedawanych produktów, wymagania sprzetowe, dostępne języki, itp,  są dostarczane przez producentów lub wydawców i nie odpowiadamy za ich zgodność z rzeczywistym stanem gry.

Inne

24. Użytkowników posiadających konta pocztowe na serwerach takich serwisów jak Onet, Interia, WP i o2 prosimy o wyrozumiałość, ponieważ ze względu na dużą ilość zamówień niekiedy nasze wiadomości trafiają do folderu Spam. W przypadku braku wiadomości z kluczem po zarejestrowaniu płatności prosimy o kontakt przed wystawieniem pochopnego komentarza.
25. Wszelkie dane osobowe podawane przez Klienta są poufne i w żaden sposób nie będą udostępniane ani sprzedawane innym firmom ani osobom prywatnym.
26. Klient dokonujący zakupu w sklepie wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e - mail do Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz na przetwarzanie przez sklep jabko.eu, Inc oraz Grupa Allegro Sp. z o.o moich danych osobowych,w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w Sklepie zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997.


Przejdź do strony głównej